VYBAVENÍ UČEBNY PRO VÝUKU TEPELNÉHO ZPRACOVÁNÍ KOVŮ A SLITIN

logo 

 V roce 2008 škola získala projekt spolufinancovaný EU a rozpočtem ČR s názvem Vybavení učebny pro výuku tepelného zpracování kovů a slitin.

Projekt je zaměřen na zkvalitnění výuky tepelného zpracování kovů a slitin na SPŠT v Jablonci nad Nisou. V rámci projektu vzniklo komplexní pracoviště pro výuku kalení, popouštění, žíhání a cementování. Během realizace byla pořízena nová technologie pro praktickou výuku žáků (komorové a popouštěcí pece, kalící stoly a nezbytné doplňky). Vyučujeme žáky ve 4 základních výukových modulech. Více informací >>.
 

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}

Projekt „Vybavení učebny pro výuku tepelného zpracování kovů a slitin“ prošel bez připomínek dne 16. 4. 2015 závěrečnou kontrolou posledního roku udržitelnosti.

Kontrola byla provedena Úřadem regionální rady a zástupcem zřizovatele školy a celý projekt byl úspěšně ukončen.

 

16. 4. 2015 Fischerová, ŘŠ